Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Weight | 4.5kg |
| Application | 3-4 people |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Shape | cylinder |
| LCD | No |
| Certification | ce |
| Capacity | 3-4L |
| Power (W) | 860W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, Rice Cooking, Stewing |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.