Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 860W |
| Function | Reservation, Rice Cooking, Porridge/Soup, Stewing, Heat Preservation |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| brand | Joyoung/Joyoung |
| Model | F-50FY808 |
| Electric rice cooker multifunctional | Cook porridge and cook rice. |
| Liner material | Kettle |
| capacity | 5L |
| shape | rotundity |
| after-sales service | national warranty |
| Applicable number of people | 3-5 people |
| Color classification | Black Brown |
| manufacturing enterprise | Hangzhou Jiuyang Household Electrical Appliances Co., Ltd |
| LCD display | have |
| Energy efficiency level | No energy efficiency level |
| additional function | Keep warm timed appointments |
| Control mode | Microcomputer type |
| Heating method | Chassis heating |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| 3C certificate number | 2018010718062026 |
Instock
There are no reviews yet.