Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Certification | CCC |
| Capacity | 3-4L, 4L |
| Power (W) | 601-800W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Claypot Cooked Food, Non-water Non-oil Fricassee & Lobscouse, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Coarse Cereals, Porridge/Soup |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Joyoung/Jiuyang |
| Model | 40N1S |
| Material of liner | Stainless steel |
| Shape | Square |
| Specification | 1-8 people |
| Color classification | Champagne Gold Filbert gold |
| Liquid crystal display | Yes |
| Energy efficiency grade | Level 1 |
| Additional features | Insulation scheduled appointment |
| Control mode | Microcomputer type |
| Heating mode | Electromagnetic heating |
| 3C certificate number | 2022010718461772 |
Instock
There are no reviews yet.