Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.508 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 21 cm |
| Supports Appointment Timing | No |
| Time to market | Apr-15 |
| Weight | <2kg |
| External Dimensions | 392*310*298mm |
| Application | 1-2 people |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | JWS-6661B |
| Energy Label | Grade 2 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Black Grain |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | Drum Shape |
| LCD | No |
| Certification | CCC |
| Capacity | 1.2L |
| Power (W) | 200w |
| Function | Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Quick Boiling, Stewing, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.