Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | 4-5 People |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | 0618 |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | X-wall Shine Inner Pot |
| Shape | Drum Shape |
| LCD | Yes |
| Certification | none |
| Capacity | 4-5L |
| Power (W) | 1000-1200W |
| Function | Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Porridge/Soup, Quick Boiling, Reheating, Fine Cook, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | FIREAGLE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.