Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Weight | 3.0kg |
| Application | 3-4 people |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | SQUARE |
| LCD | Yes |
| Certification | CCC |
| Capacity | 3-4L |
| Power (W) | 1350-1650W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Claypot Cooked Food, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Porridge/Soup, Stewing, Reheating, Baby Porridge |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.