Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.229 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 31 × 28 cm |
| Capacity | 4.0L |
| Power (W) | 800W |
| Function | Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.