Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Weight | 2.5kg |
| Application | 2-6 people |
| Housing Material | Plastic |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Aluminum Alloy |
| Accessories | Measuring Cup |
| Shape | cylinder |
| LCD | Yes |
| Capacity | 3.0L |
| Power (W) | 600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, TIMING, Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.