Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.564 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | No |
| Weight | <2kg |
| Application | 1-2 people |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | Rice Cookers |
| Energy Label | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Alloy |
| Accessories | Measuring Cup |
| Shape | cylinder |
| LCD | No |
| Certification | CCC |
| Capacity | 1.2L |
| Power (W) | 200w |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Rice Cooking, Porridge/Soup, Reheating |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.