Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Model Number | D2 |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Other |
| Accessories | Other |
| Shape | SQUARE |
| LCD | Yes |
| Certification | Other |
| Capacity | 8-10L, 4.5L*2 |
| Power (W) | Other |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Porridge/Soup |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| product name | smart rice cooker |
| product number | GL1256 |
| Voltage | 220-240V |
| Heating method | volcanic cyclone heating |
| Energy efficiency rating | Level 3 |
| Liner material | ceramic liner |
Instock
There are no reviews yet.