Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | No |
| Time to market | Apr-15 |
| Application | 3-4 people |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | JX5 |
| Energy Label | Grade 1 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Non-stick Coating |
| Accessories | Measuring Cup |
| Shape | cylinder |
| LCD | No |
| Certification | SASO |
| Capacity | <3L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Cooking & Stewing & Heating |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | FirnFose |
| Origin | Mainland China |
| liner material | non-stick coating |
Instock
There are no reviews yet.