Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 26 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Time to market | 2015 |
| Weight | <2kg |
| External Dimensions | 190*190*220mm |
| Application | 2-3 people |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | 4DFB-OZB-1.6L |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Black Grain |
| Accessories | Measuring Cup |
| Shape | cylinder |
| LCD | Yes |
| Certification | ce |
| Capacity | 1.6L |
| Power (W) | 100W/180W/300W |
| Function | Rice Cooking, TIMING, Porridge/Soup, Non-Stick Coating Inner Pot, Reservation, Cooking & Stewing & Heating, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Quick Boiling, Stewing, Reheating, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.