Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 167 × 167 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Claypot Cooked Food, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.