Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 32 × 27 cm |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Application | 2-3 people |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | DFB-Q40T5 |
| Energy Label | Grade 4 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Aluminum Alloy |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | SQUARE |
| LCD | Yes |
| Certification | CCC, CE |
| Capacity | 4.0L |
| Power (W) | 900W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Coarse Cereals, Quick Boiling, Stewing, Reheating, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Double Gallbladder Rice Cooker |
| Rated capacity | 2L + 2L |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50Hz |
| Rated power | 450W +450W |
| Product size | 360*253*195mm |
Instock
There are no reviews yet.