Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | No |
| Housing Material | Plastic |
| Energy Label | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Accessories | Steaming Basket |
| LCD | No |
| Certification | ce |
| Capacity | <1L |
| Power (W) | 300W |
| Function | Rice Cooking |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.