Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage: | 220V/50HZ |
| Rated power: | 500W |
Instock
There are no reviews yet.