Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity | 1.0L |
| Power (W) | 170W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Heat Preservation |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | KIQUNE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.