Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | No |
| Weight | <2kg |
| External Dimensions | 220*220*240mm |
| Application | 1-2 people |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | FY-JWS-6661B |
| Energy Label | Grade 1 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Ceramic |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | Drum Shape |
| LCD | No |
| Certification | ce |
| Capacity | 1.2L |
| Power (W) | 200w |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | HoBaShv |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.