Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 34 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 6-8L |
| Power (W) | 1100W |
| Function | Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Coarse Cereals, Porridge/Soup, Quick Boiling, Stewing, Fine Cook, Heat Preservation, Brown Steamed Rice, Baby Porridge |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.