Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Three-dimensional Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.