Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <3L |
| Power (W) | >1201W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Reservation, Rice Cooking, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Quick Boiling |
| Heating Method | IH Electromagnetic Heating |
| Brand Name | oein |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.