Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.722 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 0.5-1.L |
| Power (W) | 450W |
| Function | Rice Cooking, Brown Steamed Rice |
| Heating Method | Three-dimensional Heating |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.