Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supports Appointment Timing | No |
| Time to market | Apr-15 |
| Application | 1-2 people |
| Housing Material | PP |
| Model Number | xqh1070zy |
| Energy Label | None |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Accessories | Measuring Cup |
| Shape | SQUARE |
| LCD | No |
| Certification | ce |
| Capacity | 1.2L |
| Power (W) | 300W |
| Function | Cooking & Stewing & Heating |
| Heating Method | PTC heating |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.