Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 23 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 3-4L |
| Power (W) | 1000-1200W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Rice Cooking, Coarse Cereals |
| Heating Method | Three-dimensional Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.