Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <2kg |
| Application | 3-4 people |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Db11 |
| Energy Label | Grade 1 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Accessories | Steaming Basket |
| Shape | Oval |
| LCD | No |
| Certification | CCC |
| Capacity | 1-3L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Three-dimensional Heating |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.