Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.486 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 34 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 5-6L |
| Power (W) | 1000-1200W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.