Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 146 × 44 × 31 cm |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Warning | Please contact seller |
| Power Source | GAS |
| Model Number | GEEL-G26IP1-KIT-R |
| Design | Speedboat |
| Flight Time | Please contact seller |
| Remote Distance | Please contact seller |
| Warranty | Please contact seller |
| Dimensions | 1285*340*245mm |
| Max Speed | 50 km/h |
| Charging Time | 3-6h |
| Frequency | 2.4Ghz |
| Charging Voltage | 110-220V |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Remote Control | No |
| Material | FIBERGLASS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Model Grade | Hobby Grade |
| Engine | 26CC Engine |
Instock
There are no reviews yet.