Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Energy Label | Grade 1 |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Tray Type | Flat Underpan |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Hand Pull Type |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Grilling, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb, Steam Cooking, Sterilize, True Microwave |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.