Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.