Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | >1300W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Steam Cooking |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.