Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.495 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 51 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1000W |
| Function | regular grade |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.