Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation | Countertop |
| Power (W) | 1300W |
| Function | regular grade |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.