Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 33 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Energy Label | Grade 1 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Door Lock Type | Pull-down Type |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Grilling, Sensor Cook |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.