Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Power (W) | 1800w |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Speedcook / With Quartz Halogen Bulb |
| Capacity | >30L, 32 Quarts |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 1800 watts |
| Material | Stainless Steel |
| Item Weight | 23.4 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.