Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 44 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Steam Cooking, Sterilize, True Microwave |
| Capacity | 20-25L, 0.7Cubic Feet |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 700w |
Instock
There are no reviews yet.