Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.967 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 37 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 9w |
| Function | Sensor Cook |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 16 V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.