Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 52 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Energy Label | Grade 3 |
| Panel | Cast Coated |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE, GS |
| Installation | Countertop |
| Tray Type | Flat Underpan |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | No |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | True Microwave |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Power | 700W |
| Microwave oven capacity | 20L |
| Control mode | Mechanical |
| Microwave oven chassis type | Flat Plate |
| Door opening method | Side slide door |
Instock
There are no reviews yet.