Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 9 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Size | 40mmx20mmx40.5mm |
| Model Number | DS3235MG |
| For Vehicle Type | Cars |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | Servos |
| Upgrade Parts/Accessories | Gear |
| RC Parts & Accs | Servos |
| Material | Metal |
| Brand Name | GXservo |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Torque | 20kg 25kg 30kg 35kg 40kg |
| with arm | 25t arm |
| gear | metal |
| Case | plastic |
| shell | metal |
| strength | Servo manufacturer |
| customize angle | leave message contact |
| programmable | support |
| feature 1 | vehicle cars servo motors gear |
| feature 2 | low PROFILE |
Instock
There are no reviews yet.