Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56 × 52 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | True Microwave |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| Cooking method | Micro-baked |
| Color classification | black |
| liner material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.