Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 43 × 34 cm |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Model Number | st9605 |
| Energy Label | Grade 3 |
| Panel | Flat-Plate |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Type | Speedcook / With Quartz Halogen Bulb |
| Tray Type | Glass Turntable |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | No |
| Door Lock Type | Hand Pull Type |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | True Microwave, regular grade |
| Capacity | 20-25L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LRUIYUEE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.