Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 70 × 65 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <600W, 1800 |
| Function | regular grade, Grilling, Sensor Cook, Steam Cooking, True Microwave |
| Capacity | <15L, 34L |
| Voltage (V) | 110V, 220 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Type | Microwave Oven |
| Installation | Countertop |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Model Number | K1620-2 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Dimensions (W*D*H) | 573*368*527mm |
| Weight | 32.2kg |
| Packing | Carton Box |
| Material | Stainless Steel |
Instock
There are no reviews yet.