Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 30 cm |
| Energy Label | Grade 3 |
| Panel | Flat-Plate |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | CE |
| Installation | Countertop |
| Type | Steam Cube |
| Tray Type | Flat Underpan |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Pull-down Type |
| Power (W) | 750W |
| Function | Grilling, True Microwave |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.