Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 60 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <600W, 1000 |
| Function | regular grade, True Microwave, Microwave |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 110V, 220 |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Type | Microwave Oven, Built – in |
| Installation | built-in |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Housing Material | stainless steel |
| Model Number | BMW34SS-2 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Size | 60 cm/24 inch |
| Cavity size | 34L/1.2 cu.ft |
| Control Type | Button Control |
| Color | Stainless Steel |
| Display | LED Display |
| Door Opening | Button |
| Door hinge | Left |
| Usage | Kitchen Appliances |
Instock
There are no reviews yet.