Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 44 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | M1-L213C |
| Energy Label | None |
| Panel | Flat-Plate |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | other |
| Installation | Countertop |
| Type | other |
| Tray Type | Flat Underpan |
| Material | other |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Door Press Type |
| Power (W) | 700w |
| Function | other |
| Capacity | 20-25L, 20L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | microwave oven |
| product number | GL0472 |
| Net weight | about 11kg |
| Dimensions | 440*340*258mm |
Instock
There are no reviews yet.