Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Convection Oven |
| Tray Type | Glass Turntable |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Door Press Type |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | Grilling, Steam Cooking, Steam Cube |
| Capacity | 26-30L, 1.1 Cu ft |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Condition | New |
| Stock Number | MS54100112162 |
Instock
There are no reviews yet.