Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Installation | Countertop |
| Power (W) | 1000w |
| Function | True Microwave |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.