Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | ML2-TC10SAIT(BS) |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Type | Convection Microwave Oven |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 901-1300W |
| Function | True Microwave |
| Capacity | 26-30L |
| Brand Name | Toshiba |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.