Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.447 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Rotating Dining Table Tray |
| Certification | none |
| Power (W) | <600W |
| Function | regular grade |
| Capacity | <15L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.