Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Type | Convection Microwave Oven |
| Tray Type | Glass Turntable |
| Material | STAINLESS STEEL |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Door Press Type |
| Power (W) | >1300W |
| Function | Grilling, True Microwave |
| Capacity | >30L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| POWER CONVECTION | distributing the heat thoroughly and cooking up to 30% faster |
| AIR FRY | Enjoy healthier fried food without relying on a deep fryer. |
| POWERGRILL DUO | With a powerful and wide grill |
| SMARTTHINGS FOOD | SmartThings Food provides recipe recommendations |
| WI-FI CONNECTED & VOICE CONTROL | control the microwave oven using the SmartThings App |
Instock
There are no reviews yet.