Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Tray Type | Glass Turntable |
| Door Lock Type | Door Press Type |
| Power (W) | 1000W |
| Function | True Microwave |
| Capacity | >30L, 1.1 Cubic Feet |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 14.7"D x 20.6"W x 11.8"H |
| Special Feature | Defrost, Turntable |
| Recommended Uses For Product | Residential |
| Installation Type | Countertop |
| Wattage | 1000 watts |
| Included Components | Turntable |
| Controller Type | Touch |
| Item Weight | 33.1 pounds |
Instock
There are no reviews yet.